1 Liga – Mecz o 3 miejsce – 2017

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem spotkania o 3 miejsce w 1 Lidze BNBA w roku 2017.

Predators vs Lifocolor SISU Leśne
73:50 (15:24 ; 16:8 ; 23:4 ; 19:14)

Początek spotkania należał do zawodników Lifocolor SISU Leśne, którzy dzięki skutecznej grze (7/10 za 2) wyszli na prowadzenie 24:15. Jednak od początku II kwarty Predatorsi wzięli się za odrabianie strat. Duża w tym zasługa Wojciecha Gorczycy, który zdobył 8 z 16 punktów zespołu i doprowadził do stanu 31:32. III kwarta była fatalna w wykonaniu Lifocolor SISU Leśne. Zespół ten trafił zaledwie 1 rzut na 17 oddanych co przełożyło się na przegraną kwartę 23:4. W IV kwarcie Marcin Kasperowicz i Wojciech Gorczyca postarali się o to, aby medal za III miejsce w sezonie 2016/2017 pojawił się na szyi zawodników Predators. Obaj zdobyli 15 z 19 punktów zespołu i poprowadzili go do zasłużonego zwycięstwa. W całym spotkaniu ta para zdobyła łącznie tyle samo punktów co ich przeciwnicy – 50. Dodatkowo Marcin zapisał na swoim koncie 10 zbiórek, 7 asysty oraz 4 przechwyty co przełożyło się na wysoki eval – 28. Zespół Predators startując z 6 miejsca przed play-off i zajął 3 miejsce na koniec rozgrywek co jest największym sukcesem tego zespołu w BNBA.