Wyniki i opisy spotkań po 1 kolejce w 1 Lidze.

Zapraszamy do zapoznania wholesale NBA jerseys się z wynikami oraz krótkimi opisami spotkań po 1 kolejce w 1 Lidze.

Hunger Development vs Pretendenci
92:43 (21:13 ; 26:2 ; 22:15 ; 23:13)

W zespole Hunger Development wystąpiło na parkiecie 6 zawodników, a każdy z nich zdobył minimum 10 punktów. Dariusz Igliński jako pierwszy zawodnik w tym sezonie zanotował 10 Bydgoszczy asyst, a na tablicach brylował Łukasz Makarewicz, który zebrał Admin- 13 piłek. Taka postawa sprawiła, że Pretendenci nie mieli w tym dniu szans na wyrównaną walkę, a zwycięstwo powędrowało na konto Hunger Development.

IQOR Basket Team vs Lindhorst
55:42 (17:11 ; 9:10 ; 17:7 ; 12:14)

Fatalna skuteczność rzutów za AFFILIATE 3 (2/18), 16 strat oraz brak zdobyczy dwucyfrowej u żadnego z zawodników sprawiły, że Changes zespół Lindhorst/Bistro Spiżarnia nie był w stanie powalczyć z zespołem IQOR Basket Team. Dla zwycięzców 23 punkty uzbierał Wojciech Nowak trafiając 8/14 rzutów za 2 punkty. Bardzo dobrze wspierał go Jakub Chmara, który zanotował double-double (15 punktów & 13 zbiórek).

Żegluga Nakło vs IV LO Emeryci i Renciści
53:46 (7:14 ; 13:16 ; 19:1 ; 14:15)

Pierwsza połowa tego spotkania była bardzo udana dla zawodników IV LO, którzy prowadzili do przerwy różnicą 10 punktów. Jednak w III kwarcie zawodnicy z Nakła zaczęli odrabiać Tedavisi straty co przełożyło się na wygraną 19:1 w tej części spotkania. W IV kwarcie wyrównana gra nie wystarczyła zespołowi IV LO, aby doprowadzić do wyrównania i wygranej. Mimo fatalnej skuteczności zatrzy punkty (3/25) zawodnicy Żeglugi Nakło wygrali spotkanie różnicą 7 punktów.

Basket Górzyskowo vs SISU Sport Bydgoszcz
50:42 (17:15 ; 5:12 ; 17:10 ; 11:5)

Debiutujący w BNBA zespół SISU Sport Bydgoszcz już w pierwszym meczu doznał goryczy porażki. Mimo skutecznej gry Jakuba Kapelskiego, który zdobył 18 punktów (5/7 za 2 oraz 2/5 za 3) jegozespół nie był w stanie upilnować dwóch najlepiej punktujących zawodników zespołu Basket Górzyskowo. Mowa o Norbercie Cieślaku & Łukaszu Nowickim, którzy łącznie zdobyli 30 punktów i 20 zbiórek prowadząc tym samym swój zespół do pierwszego zwycięstwa w sezonie.

Iron Team vs Komandor
48:37 (13:6 ; 9:3 cheap MLB jerseys ; 17:15 ; 9:13)

Początek tego spotkania był bardzo udany dla zespołu cheap jerseys Iron Team, który do przerwy zdołał wypracować sobie 13-punktową przewagę. W III kwarcie Paweł Kudliński zanotował 6 punktów, 2 zbiórki, 2 asysty i 3 przechwyty, a to przełożyło się na kolejną zwycięską kwartę dla Iron Team. W IV kwarcie zespół Komandora nie był w stanie już odrobić tak dużej straty punktowej i musiał zejść z boiska pokonany.