Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 z brązowym medalem w 1 Lidze BNBA w 2022.

Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 vs Leśne
79:71

Oba zespoły zapewniły kibicom wiele emocji. I kwarta tego spotkania była bardzo wyrównana i zakończyła się wynikiem 26:20 dla Bydgoskich Byków, dla których 10 punktów zdobył Wojciech Ruczyński, a 7 punktów dołożył Kacper Jankowski. Dla zespołu Leśne Sebastian Listecki zdobył 9 punktów. W II kwarcie Kacper Jankowski zagrał na 100% skuteczności z gry zdobywając 12 z 22 punktów zespołu, a jego zespół prowadził po 20 minutach 48:39. W III kwarcie Wojciech Ruczyński poprowadził swoich kolegów do kolejnej wygranej kwarty zdobywając 11 punktów, a Bydgoskie Byki po 30 minutach prowadziły 67:51. Dla zespołu Leśne zostało ostatnie 10 minut, aby nawiązać walkę z rywalem. Sytuację próbował ratować Marcin Deja, który zdobył 9 punktów, ale jak się okazało to nie wystarczyło, aby pokonać rywali. Zatroszczył się o to Wojciech Ruczyński, który zdobył 8 punktów w ostatniej kwarcie, a w całym meczu uzbierał 32 punkty i dołożył 16 zbiórek oraz 6 przechwytów. 23 punkty na wysokiej skuteczności dorzucił Kacper Jankowski, a dzięki temu Bydgoskie Byki wygrały to spotkanie. Dla pokonanych Sebastian Listecki zdobył 22 punkty i 10 zbiórek, a Marcin Deja dołożył 17 punktów.

Tym samym zawodnicy zespołu Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 w swoim pierwszym sezonie w 1 Lidze BNBA założyli na swoje szyje brązowe medale.