Finał 1 Ligi BNBA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
28.05.2017 15:00 (2) AZS UTP vs Bohamet (4) 49:47 box score

 

Mecz o 3 miejsce
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
14.05.2017 15:00 (1) Lifocolor SISU vs Predators (6)
50:73 box score

 

Półfinał Play-off 2017
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
7.05.2017 15:00 (1) Lifocolor SISU Leśne vs Bohamet (4)
 51:54 box score
7.05.2017 16:40 (2) AZS UTP vs Predators (6)
 80:65 box score

 

1 Runda Play-off – Mecz 3
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
23.04.2017 18:00 (4) Bohamet vs Lindhorst/Żegluga Nakło (5) 51:43 (2-1) box score
23.04.2017 19:10 (2) AZS UTP vs Iron Team (7)  41:30 (2-1) box score

 

1 Runda Play-off – Mecz 2
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
8.04.2017 17:00 (1) Lifocolor SISU Leśne vs Husaria Basket Team (8) 70:32 (2-0) box score
8.04.2017 19:20 (2) AZS UTP vs Iron Team (7) 49:57 D (1-1) box score
9.04.2017 17:20 (4) Bohamet vs Lindhorst/Żegluga Nakło (5) 38:46 (1-1) box score
9.04.2017 19:40 (3) NU HOMES Pretendenci vs Predators (6) 51:58 (0-2) box score

 

1 Runda Play-off – Mecz 1
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
1.04.2017 17:00 (3) NU HOMES Pretendenci vs Predators (6) 23:39 (0-1) box score
1.04.2017 19:20 (2) AZS UTP vs Iron Team (7)  48:33 (1-0)  box score
1.04.2017 20:30 (1) Lifocolor SISU Leśne vs Husaria Basket Team (8)  55:38 (1-0)  box score
2.04.2017 17:20 (4) Bohamet vs Lindhorst/Żegluga Nakło (5)  62:45 (1-0)  box score

 

1 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
8.10.2016 17:00 Predators vs Bohamet 49:46 box score
8.10.2016 19:20 IV LO Emeryci i Renciści vs AZS UTP 45:58 box score
9.10.2016 15:00 Starzy Kumple vs Husaria Basket Team  49:46 box score
9.10.2016 16:10 Lifocolor SISU Leśne vs Żegluga Nakło  59:46 box score
9.10.2016 18:30 NU HOMES Pretendenci vs Iron Team 45:33 box score

 

2 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
15.10.2016 18:00 Iron Team vs Lifocolor SISU Leśne 30:31 box score
15.10.2016 21:00 AZS UTP vs Predators 41:56 box score
16.10.2016 15:00 IV LO Emeryci i Renciści vs Żegluga Nakło 38:75 box score
16.10.2016 16:10 Bohamet vs Starzy Kumple 46:28 box score
16.10.2016 19:40 Husaria Basket Team vs NU HOMES Pretendenci 29:44 box score

 

3 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
22.10.2016 17:00 Iron Team vs Starzy Kumple 56:42 box score
22.10.2016 18:10 Lifocolor SISU Leśne vs NU HOMES Pretendenci 29:44 box score
22.10.2016 19:20 AZS UTP vs Żegluga Nakło 54:38 box score
22.10.2016 20:30 Husaria Basket Team vs Predators 42:56 box score
23.10.2016 15:00 Bohamet vs IV LO Emeryci i Renciści 59:36 box score

 

4 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
29.10.2016 17:00 Predators vs Iron Team 44:42 box score
29.10.2016 18:10 IV LO Emeryci i Renciści vs Husaria Basket Team 28:40 box score
30.10.2016 15:00 NU HOMES Pretendenci vs Żegluga Nakło 69:64 box score
30.10.2016 16:10 Starzy Kumple vs Lifocolor SISU Leśne 34:57 box score
30.10.2016 18:30 AZS UTP vs Bohamet 37:41 box score

 

5 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
5.11.2016 17:00 Lifocolor SISU Leśne vs Predators 46:38 box score
5.11.2016 18:10 Husaria Basket Team vs AZS UTP 42:48 box score
6.11.2016 15:00 Bohamet vs Lindhorst/Żegluga Nakło 67:36 box score
6.11.2016 16:10 Iron Team vs IV LO Emeryci i Renciści 61:41 box score
6.11.2016 17:20 NU HOMES Pretendenci vs Starzy Kumple 50:41 box score

 

6 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
19.11.2016 17:00 Bohamet vs Husaria Basket Team 65:47 box score
19.11.2016 18:10 Starzy Kumple vs Lindhorst/Żegluga Nakło  53:57 box score
20.11.2016 15:00 IV LO Emeryci i Renciści vs Lifocolor SISU Leśne  30:43 box score
20.11.2016 16:10 AZS UTP vs Iron Team  55:48 box score
20.11.2016 17:20 Predators vs NU HOMES Pretendenci  52:70 box score

 

7 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
10.12.2016 17:00 Lifocolor SISU Leśne vs AZS UTP 42:67 box score
11.12.2016 15:00 Husaria Basket Team vs Lindhorst/Żegluga Nakło 43:69 box score
11.12.2016 16:10 Starzy Kumple vs Predators 35:37 box score
11.12.2016 17:20 NU HOMES Pretendenci vs IV LO Emeryci i Renciści 48:44 box score
11.12.2016 18:30 Iron Team vs Bohamet 29:59 box score

 

8 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
17.12.2016 18:10 IV LO Emeryci i Renciści vs Starzy Kumple 39:38 box score
18.12.2016 15:00 Predators vs Lindhorst/Żegluga Nakło 53:37 box score
18.12.2016 16:10 Husaria Basket Team vs Iron Team 48:78 box score
18.12.2016 17:20 Bohamet vs Lifocolor SISU Leśne 56:46 box score
18.12.2016 18:30 AZS UTP vs NU HOMES Pretendenci 54:36 box score

 

9 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
7.01.2017 19:20 Iron Team vs Lindhorst/Żegluga Nakło 37:43 box score
7.01.2017 20:30 Predators vs IV LO Emeryci i Renciści 66:35 box score
8.01.2017 15:00 Starzy Kumple vs AZS UTP 45:70 box score
8.01.2017 16:10 Lifocolor SISU Leśne vs Husaria Basket Team 54:48 box score
8.01.2017 17:30 NU HOMES Pretendenci vs Bohamet 48:45 box score

 

11 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
14.01.2017 18:10 Starzy Kumple vs Bohamet  32:35 box score
15.01.2017 15:00 NU HOMES Pretendenci vs Husaria Basket Team  56:47 box score
15.01.2017 16:10 Lindhorst/Żegluga Nakło vs IV LO Emeryci i Renciści  65:53 box score
15.01.2017 17:20 Predators vs AZS UTP 60:63 box score
15.01.2017 19:40 Lifocolor SISU Leśne vs Iron Team  63:54 box score

 

10 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
21.01.2017 18:10 AZS UTP vs IV LO Emeryci i Renciści 42:29 box score
21.01.2017 19:20 Husaria Basket Team vs Starzy Kumple 57:49 box score
21.01.2017 20:30 Lindhorst/Żegluga Nakło vs Lifocolor SISU Leśne 58:69 box score
22.01.2017 15:00 Bohamet vs Predators 51:48 box score
22.01.2017 18:30 Iron Team vs NU HOMES Pretendenci 32:39 box score

 

12 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
11.02.2017 17:00 Starzy Kumple vs Iron Team 36:54 box score
11.02.2017 18:10 Predators vs Husaria Basket Team 62:44 box score
11.02.2017 20:30 IV LO Emeryci i Renciści vs Bohamet 34:48 box score
12.02.2017 16:10 NU HOMES Pretendenci vs Lifocolor SISU Leśne 34:56 box score
12.02.2017 17:20 Lindhorst/Żegluga Nakło vs AZS UTP 56:62 box score

 

13 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
19.02.2017 15:00 Lindhorst/Żegluga Nakło vs NU HOMES Pretendenci  45:40 box score
19.02.2017 16:10 Lifocolor SISU Leśne vs Starzy Kumple  57:40 box score
19.02.2017 17:20 Iron Team vs Predators  55:43 box score
19.02.2017 18:30 Husaria Basket Team vs IV LO Emeryci i Renciści  44:33 box score
19.02.2017 19:40 Bohamet vs AZS UTP 40:58 box score

 

14 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
25.02.2017 17:00 Predators vs Lifocolor SISU Leśne 35:52 box score
25.02.2017 18:10 IV LO Emeryci i Renciści vs Iron Team 43:55 D box score
26.02.2017 15:00 Starzy Kumple vs NU HOMES Pretendenci 65:56 box score
26.02.2017 17:20 AZS UTP vs Husaria Basket Team 69:42 box score
26.02.2017 18:30 Lindhorst/Żegluga Nakło vs Bohamet 54:42 box score

 

15 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
4.03.2017 17:00 Husaria Basket Team vs Bohamet 44:57 box score
4.03.2017 18:10 Lifocolor SISU Leśne vs IV LO Emeryci i Renciści 41:38 box score
4.03.2017 20:30 Iron Team vs AZS UTP 34:61 box score
5.03.2017 15:00 Lindhorst/Żegluga Nakło vs Starzy Kumple 62:46 box score
5.03.2017 18:30 NU HOMES Pretendenci vs Predators 44:37 box score

 

16 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
11.03.2017 18:10 Predators vs Starzy Kumple 49:39 box score
11.03.2017 19:20 AZS UTP vs Lifocolor SISU Leśne 46:54 box score
11.03.2017 20:30 Bohamet vs Iron Team 28:43 box score
12.03.2017 15:15 IV LO Emeryci i Renciści vs NU HOMES Pretendenci 35:54 box score
12.03.2017 17:35 Lindhorst/Żegluga Nakło vs Husaria Basket Team 72:50 box score

 

17 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
18.03.2017 18:10 Iron Team vs Husaria Basket Team 44:27 box score
18.03.2017 20:30 Lifocolor SISU Leśne vs Bohamet 52:34 box score
19.03.2017 16:10 NU HOMES Pretendenci vs AZS UTP 60:52 box score
19.03.2017 17:20 Lindhorst/Żegluga Nakło vs Predators 50:42 box score
19.03.2017 19:40 Starzy Kumple vs IV LO Emeryci i Renciści 29:38 box score

 

18 KOLEJKA
DATA GODZINA SPOTKANIE WYNIK STATYSTYKI
25.03.2017 20:00 IV LO Emeryci i Renciści vs Predators 38:60 box score
26.03.2017 15:00 Lindhorst/Żegluga Nakło vs Iron Team 50:43 box score
26.03.2017 16:10 Bohamet vs NU HOMES Pretendenci 52:64 box score
26.03.2017 18:30 Husaria Basket Team vs Lifocolor SISU Leśne 53:74 box score
26.03.2017 19:40 AZS UTP vs Starzy Kumple 69:63 box score