Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz krótkimi opisami spotkań po 2 kolejce w 1 Lidze BNBA w sezonie 2021/2021.

2 kolejka:

Sobota, 18 września 2021 roku

Godzina 20:30

Husaria Basket Team vs KK Łucznicy Bydgoszcz
42:35

Husaria Basket Team: Pawiński Jakub 9, Wenderski Kacper 8 (2), Skoczek Michał 7 (1), Kaminski Krzysztof 6 (1), Jędykiewicz Łukasz 5, Woźniak Kacper 3, Kowalski Krystian 2, Szymański Roman 2, Domański Łukasz 0.
KK Łucznicy Bydgoszcz: Kowalski Konrad 10, Modliński Miłosz 7 (1), Siemianowski Jakub 6, Lubomski Michał 5 (1), Tyburski Mariusz 4, Szuster Marcin 2, Poliński Marcin 1, Rutkiewicz Paweł 0.

Zawodnicy KK Łucznicy Bydgoszcz rozegrali swój pierwszy mecz w BNBA. W pierwszej kwarcie było widać lekką tremę, która sprawiła, że zdobyli zaledwie 2 punkty, ale z kwarty na kwartę co raz lepiej czuli się na parkiecie zdobywając odpowiednio 9-10-14 punktów. Jednak zawodnicy zespoły Husaria Basket Team skuteczniej zagrali w końcówce spotkania i to oni wyszli z tego pojedynku zwycięsko. Dla Husarii najwięcej punktów zdobył Jakub Pawiński – 9, a dla Łuczników 10 punktów zanotował Konrad Kowalski.

Niedziela, 19 września 2021 roku

Godzina 16:00

NU HOMES Pretedenci vs Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4
69:38

Zespół NU HOMES Pretendenci nie dał w tym meczy żadnych szans swoim przeciwnikom. W pierwszej połowie nieskuteczne akcje Bydgoskich Byków sprawiły, że zdobyli zaledwie 10 punktów tracąc 33. W drugiej połowie było już trochę lepiej, ale mimo, że zdobyli 22 punkty to stracili 45. Wojciech Ruczyński zdobył 12 punktów, ale nie miał zbyt dużego wsparcia kolegów co przełożyło się na wysoką porażkę w tym meczu. W zespole NU HOMES Pretendenci 22 punkty zdobył Paweł Jakubowski, a 14 punktów dorzucił Michał Śliwicki prowadząc tym samym swój zespół do wygranej.

Godzina 18:20

FOX Barber Expert vs Leśne
58:50

Zespół FOX Barber Expert w tym meczu musiał się sporo napracować, aby pokonać rywali. W zespole Leśne bardzo dobry mecz rozegrał Marcin Deja, który zdobył 18 punktów, a 13 punktów dorzucił Marcin Trafara. Jednak po drugiej stronie w ataku nie do zatrzymania był Wojciech Wawrzyniak, który zdobył 19 punktów. 11 punktów dorzucił Sebastian Straszewski, a zespół FOX wygrał to spotkanie różnicą 8 punktów – 58:50.