Podsumowanie IV Przedsezonowego Turnieju o Puchar Zarządu BNBA!

IV Otwarty Przedsezonowy Turniej Koszykówki o Puchar Zarządu BNBA za nami.

Zwycięzcą tej edycji turnieju został zespół sportznami.pl, który w finale pokonał zespół AZS UTP 73:49. MVP meczu finałowego został wybrany Artur Klimkiewicz, który zdobył 23 punkty i trafił 7 razy za trzy!

Zwycięzcy turnieju – sportznami.pl.

2 miejsce w turnieju – AZS UTP.

3 miejsce w turnieju zdobył zespół IQOR Basket Team, który pokonał NU HOMES/Pretendenci 56:33.

5 miejsce zajął zespół Cegielnia/Rehabilitacja Jagódka, który pokonał Iron Team 68:39.

W trakcie trwania turnieju został rozegrany także Konkurs Rzutów za Trzy Punkty, który wygrał Maciej Maławy trafiając 9 z 15 rzutów w finale pokonując Leszka Szukalskiego (8 celnych). Można powiedzieć, że był to rewanż za Konkurs Trójek podczas Meczu Gwiazd 2017. Dla przypomnienia wtedy to Leszek Szukalski był zwycięzcą, a Maciej Maławy musiał zadowolić się drugim miejscem. Dla Macieja Maławego był to już drugi Tytuł Trójkowicza Turnieju – poprzednia wygrana miała miejsce w roku 2015.

Wszystkim drużynom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy w przyszłym roku!