Terminarz spotkań BNBA 2017/2018 – Październik/Listopad -1/6 kolejka

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem spotkań na październik i listopad 2017!

1 kolejka

Sobota, 7 października 2017 roku

18:00 OZD Agawa vs sportznami.pl
19:10 IQOR Basket Team vs AZS UTP
20:20 Husaria Basket Team vs Showtime

Niedziela, 8 października 2017 roku

15:00 Leśne vs NU HOMES Pretendenci
16:10 Bohamet vs Predators
17:20 E-kancelaria/Iron Team vs Starzy Kumple
18:30 IV LO EiR vs Żegluga Nakło
19:40 Jack Klub vs Żaroodporni
20:50 Hunger Development vs Cegielnia/Rehabilitacja Jagódka

2 kolejka

Sobota, 14 października 2017 roku

18:00 IV LO EiR vs Bohamet
19:10 IQOR Basket Team vs Jack Klub
20:20 Starzy Kumple vs Husaria Basket Team

Niedziela, 15 października 2017 roku

15:00 Predators vs E-kancelaria/Iron Team
16:10 NU HOMES Pretendenci vs Żegluga Nakło
17:20 Hunger Development vs OZD Agawa
18:30 Cegielnia/Rehabilitacja Jagódka vs Żaroodporni
19:40 Showtime vs Leśne
20:50 CM UMK vs sportznami.pl

3 kolejka

Sobota, 21 października 2017 roku

18:00 Leśne vs Starzy Kumple
19:10 E-kancelaria/Iron Team vs IV LO EiR
20:20 Bohamet vs Żegluga Nakło

Niedziela, 22 października 2017 roku

15:00 Hunger Development vs Żaroodporni
16:10 IQOR Basket Team vs sportznami.pl
17:20 Jack Klub vs OZD Agawa
18:30 NU HOMES Pretendenci vs Showtime
19:40 Husaria Basket Team vs Predators
20:50 CM UMK vs AZS UTP

4 kolejka

Sobota, 28 października 2017 roku

18:00 OZD Agawa vs IQOR Basket Team
19:10 Bohamet vs E-kancelaria/Iron Team
20:20 IV LO EiR vs Husaria Basket Team

Niedziela, 29 października 2017 roku

15:00 Starzy Kumple vs NU HOMES Pretendenci
16:10 Predators vs Leśne
17:20 sportznami.pl vs Hunger Development
18:30 Showtime vs Żegluga Nakło
19:40 AZS UTP vs Cegielnia/Rehabilitacja Jagódka
20:50 Żaroodporni vs CM UMK

5 kolejka

Sobota, 4 listopada 2017 roku

18:00 Leśne vs IV LO EiR
19:10 sportznami.pl vs Jack Klub
20:20 Showtime vs Starzy Kumple

Niedziela, 5 listopada 2017 roku

15:00 NU HOMES Pretendenci vs Predators
16:10 E-kancelaria/Iron Team vs Żegluga Nakło
17:20 AZS UTP vs Hunger Development
18:30 Żaroodporni vs IQOR Basket Team
19:40 Husaria Basket Team vs Bohamet
20:50 Cegielnia/Rehabilitacja Jagódka vs CM UMK

6 kolejka

Sobota, 25 listopada 2017 roku

18:00 Żaroodporni vs OZD Agawa
19:10 AZS UTP vs Jack Klub
20:20 E-kancelaria/Iron Team vs Husaria Basket Team

Niedziela, 26 listopada 2017 roku

15:00 Starzy Kumple vs Żegluga Nakło
16:10 Predators vs Showtime
17:20 IV LO EiR vs NU HOMES Pretendenci
18:30 Bohamet vs Leśne
19:40 Cegielnia/Rehabilitacja Jagódka vs IQOR Basket Team
20:50 CM UMK vs Hunger Development