Mecz Gwiazd BNBA 2023 za nami, więc czas na małe podsumowanie tego co działo się na hali podczas tej imprezy.
_______________________________________________

Wawrzyniak Team vs Daszkiewicz Team
69:64 (12:10 ; 19:18 ; 13:21 ; 25:15)

Pierwsza połowa tego spotkania była bardzo wyrównana. W zespole Daszkiewicz Team 9 punktów w pierwszym 20 minutach zdobył Leszek Paliński, a Rafał Podkowiński i Maciej Dolot dołożyli po 5 punktów. W zespole Wawrzyniak Team 12 punktów zdobył Wojciech Szafranek, a 9 punktów dorzucił Michał Kamieński. W III kwarcie za sprawą skutecznej gry zespołu Daszkiewicz Team zawodnicy tego zespołu zdobyli 21 punktów tracąc 13 i tym samym wyszli na prowadzenie po 30 minutach 49:44. Jednak w IV kwarcie przypomniał o sobie Wojciech Szafranek, który trafił między innymi 3 razy za 3 i zdobył 9 z 25 punktów dla swojego zespołu. Dzięki postawie Wojciecha zespół Wawrzyniak Team nie dość, że odrobił stratę do rywali to jeszcze wygrał to spotkanie różnicą 5 punktów.

Wawrzyniak Team: Szafranek Wojciech 28 (5), Kamieński Michał 17 (1), Wawrzyniak Wojciech 11 (1), Nyc Krzysztof 5 (1), Ziemiński Mikołaj 3 (1), Pawiński Jakub 3, Nowicki Łukasz 2, Straszewski Sebastian 0, Klause Filip 0, Wojciechowski Krzysztof 0.

Trener: Gierszewski Przemysław (6-2)

Daszkiewicz Team: Paliński Leszek 18 (1), Ciesielski Filip 13 (3), Dolot Maciej 9, Rozmysłowicz Piotr 8, Deja Marcin 7 (1), Podkowiński Rafał 5, Józefczyk Mateusz 4, Szuster Marcin 0, Daszkiewicz Łukasz 0, Grzechulski Piotr 0.

Trener: Ziemiński Adam (0-2)

MVP: Wojciech Szafranek (Piekarnia Bunia)

Zwycięzca Konkursu Rzutu za Trzy Punkty: Maciej Dolot (PSP Solution)