Breaking news
  1. Sezon 2022/2023 – 1 kolejka (Extra Liga)
  2. Sezon 2022/2023 – 1 kolejka (1 Liga)
  3. IX Turniej o Puchar Zarządu BNBA – podsumowanie.
  4. FINAŁ BNBA (EXTRA LIGA – 2022)
  5. Finał BNBA (1 liga – 2022)

Terminarz (1 Liga)

Terminarz spotkań BNBA w Play-off 2022:


Półfinały play-off 2022, Mecz 1 – Niedziela, 27 marca 2022 roku:

16:00 [2] NU HOMES Pretendenci vs Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 [3] 88:70 (1-0 dla NU HOMES Pretedenci)
18:30 [1] Piekarnia Bunia vs Leśne [4] 85:62 (1-0 dla zespołu Piekarnia Bunia)

Półfinały play-off 2022, Mecz 2 – Niedziela, 3 kwietnia 2022 roku:

17:00 [2] NU HOMES Pretendenci vs Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 [3] 84:64 (2-0 dla NU HOMES Pretendenci)
18:20 [1] Piekarnia Bunia vs Leśne [4] 83:69 (2-0 dla zespołu Piekarnia Bunia)

Półfinały play-off 2022, Mecz 3 – Niedziela, 10 kwietnia 2022 roku:

18:40 [2] NU HOMES Pretendenci vs Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 [3] 63:53 (3-0 dla NU HOMES Pretendenci –> awans do Finału 1 Ligi wywalczył zespół NU HOMES Pretendenci)

Półfinały play-off 2022, Mecz 3 – Niedziela, 24 kwietnia 2022 roku:

18:20 [1] Piekarnia Bunia vs Leśne [4] 91:83 (3-0 dla zespołu Piekarnia Bunia –> awans do Finału 1 Ligi wywalczył zespół Piekarnia Bunia)

1 Runda, Mecz 1 – Sobota, 5 marca 2022 roku:

17:00 [3] Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 vs FOX Barber Expert [6] 45:39 (1-0 dla zespołu Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4)
18:10 [4] Leśne vs Pro Vento Energia Husaria Basket Team [5] 48:46 (1-0 dla zespołu Leśne)
19:20 [1] Piekarnia Bunia vs IV LO Emeryci i Renciści [8] 116:29 (1-0 dla Piekarni Bunia)

1 Runda, Mecz 1 – Niedziela, 6 marca 2022 roku:

16:00 [2] NU HOMES Pretendenci vs KK Łucznicy Bydgoszcz [7] 67:39 (1-0 dla NU HOMES Pretendenci)

1 Runda, Mecz 2 – Niedziela, 13 marca 2022 roku:

16:00 [4] Leśne vs Pro Vento Energia Husaria Basket Team [5] 75:38 (2-0 dla zespołu Leśne)
17:10 [2] NU HOMES Pretendenci vs KK Łucznicy Bydgoszcz [7] 71:49 (2-0 dla NU HOMES Pretendenci)
18:20 [1] Piekarnia Bunia vs IV LO Emeryci i Renciści [8] 103:51 (2-0 dla Piekarni Bunia)
19:30 [3] Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 vs FOX Barber Expert [6] 65:49 (2-0 dla zespołu Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4)

1 Runda, Mecz 3 – Sobota, 19 marca 2022 roku:

17:00 [3] Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 vs FOX Barber Expert [6] 55:54 (3-0 dla zespołu Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 –> awans do półfinału wywalczył zespół Leśne)
18:10 [4] Leśne vs Pro Vento Energia Husaria Basket Team [5] 20:0 (walkower) (3-0 dla zespołu Leśne –> awans do półfinału wywalczył zespół Leśne)
20:30 [1] Piekarnia Bunia vs IV LO Emeryci i Renciści [8] 20:0 (walkower) (3-0 dla zespołu Piekarnia Bunia –> awans do półfinału wywalczył zespół Piekarnia Bunia)

1 Runda, Mecz 3 – Niedziela, 20 marca 2022 roku:

16:00 [2] NU HOMES Pretendenci vs KK Łucznicy Bydgoszcz [7] 56:49 (3-0 dla zespołu NU HOMES Pretendenci –> awans do półfinały wywalczył zespół NU HOMES Pretendenci)

 

 

Terminarz spotkań BNBA w 1 Lidze w sezonie 2021/2022:

1 kolejka:

Sobota, 11 września 2021 roku

19:20 Bydgoskie Byki Canal Plus Piękna 4 vs Piekarnia Bunia 52:77
20:30 Husaria Basket Team vs NU HOMES Pretendenci 38:69

Niedziela, 12 września 2021 roku

17:00 IV LO Emeryci i Renciści vs Leśne 28:50

Sobota, 30 października 2021 roku:

18:20 FOX Barber Expert vs KK Łucznicy Bydgoszcz 51:36

2 kolejka:

Sobota, 18 września 2021 roku

20:30 Husaria Basket Team vs KK Łucznicy Bydgoszcz 42:35

Niedziela, 19 września 2021 roku

16:00 Bydgoskie Byki Canal Plus Piękna 4 vs NU HOMES Pretedenci 38:69
18:20 FOX Barber Expert vs Leśne 58:50

Sobota, 30 października 2021 roku:

17:10 Piekarnia Bunia vs IV LO Emeryci i Renciści 108:36

3 kolejka:

Sobota, 25 września 2021 roku

18:10 NU HOMES Pretendenci vs Pro Vento Energia Husaria Basket Team 65:40
19:20 FOX Barber Expert vs IV LO Emeryci i Renciści 66:46
20:30 Bydgoskie Byki Canal Plus Piękna 4 vs KK Łucznicy Bydgoszcz 52:21

Niedziela, 26 września 2021 rok

18:20 Piekarnia Bunia vs Leśne 63:41

4 kolejka:

Sobota, 2 października 2021 roku:

17:00 Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 vs Pro Vento Energia Husaria Basket Team 65:66
18:10 IV LO Emeryci i Renciści vs KK Łucznicy Bydgoszcz 60:57

Niedziela, 3 października 2021 roku:

18:20 NU HOMES Pretendenci vs Leśne 62:43
19:30 FOX Barber Expert vs Piekarnia Bunia 45:60

5 kolejka:

Sobota, 9 października 2021 roku:

17:00 NU HOMES Pretendenci vs IV LO Emeryci i Renciści 56:33
18:10 Piekarnia Bunia vs FOX Barber Expert 65:47
19:20 Leśne vs KK Łucznicy Bydgoszcz 55:48

Niedziela, 10 października 2021 roku:

16:00 Pro Vento Energia Husaria Basket Team vs Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 35:55

6 kolejka:

Sobota, 16 października 2021 roku:

18:40 KK Łucznicy Bydgoszcz vs IV LO Emeryci i Renciści 42:28
21:00 Piekarnia Bunia vs Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 94:52

Niedziela, 17 października 2021 roku:

16:00 Leśne vs Pro Vento Energia Husaria Basket Team 29:52
17:10 NU HOMES Pretendenci vs FOX Barber Expert 58:56

7 kolejka:

Sobota, 23 października 2021 roku:

17:00 Leśne vs Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 56:46
18:10 NU HOMES Pretendenci vs Piekarnia Bunia 53:75
20:30 KK Łucznicy Bydgoszcz vs FOX Barber Expert 58:47

Niedziela, 24 października 2021 roku:

16:00 IV LO Emeryci i Renciści vs Pro Vento Energia Husaria Basket Team 26:54

8 kolejka:

Sobota, 6 listopada 2021 roku

17:00 Pro Vento Energia Husaria Basket Team vs FOX Barber Expert 32:58
18:10 Leśne vs NU HOMES Pretendenci 54:61

Niedziela, 7 listopada 2021 roku

16:00 IV LO Emeryci i Renciści vs Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 28:74
17:10 KK Łucznicy Bydgoszcz vs Piekarnia Bunia 73:96

9 kolejka:

Sobota, 13 listopada 2021 roku

17:00 Leśne vs IV LO Emeryci i Renciści 71:43
18:10 FOX Barber Expert vs Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 44:72

Niedziela, 14 listopada 2021 roku

16:00 Pro Vento Energia Husaria Basket Team vs Piekarnia Bunia 58:86
17:10 KK Łucznicy Bydgoszcz vs NU HOMES Pretendenci 63:55

10 kolejka:

Sobota, 20 listopada 2021 roku

18:10 IV LO Emeryci i Renciści vs FOX Barber Expert 62:48
19:20 Piekarnia Bunia vs Pro Vento Energia Husaria Basket Team 71:58

Niedziela, 21 listopada 2021 roku

19:30 NU HOMES Pretendenci vs Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 62:50

Niedziela, 12 grudnia 2021 roku:

19:20 KK Łucznicy Bydgoszcz vs Leśne 37:66

11 kolejka:

Sobota, 27 listopada 2021 roku

17:00 Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 vs IV LO Emeryci i Renciści 49:34
18:10 Piekarnia Bunia vs NU HOMES Pretendenci 75:61
19:20 KK Łucznicy Bydgoszcz vs Pro Vento Energia Husaria Basket Team 30:49

Niedziela, 27 lutego 2022 roku:

16:00 Leśne vs FOX Barbert Expert 20:0 (walkower)

12 kolejka:

Sobota, 5 lutego 2022 roku

17:00 FOX Barber Expert vs Pro Vento Energia Husaria Basket Team 59:58
18:10 IV LO Emeryci i Renciści vs NU HOMES Pretendenci 48:56
20:30 KK Łucznicy Bydgoszcz vs Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 43:70

Niedziela, 6 lutego 2022 roku

16:00 Leśne vs Piekarnia Bunia 43:82

13 kolejka:

Sobota, 12 lutego 2022 roku

17:00 Pro Vento Energia Husaria Basket Team vs IV LO Emeryci i Renciści 55:47
18:10 Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 vs Leśne 60:53
20:30 Piekarnia Bunia vs KK Łucznicy Bydgoszcz 63:40

Niedziela, 13 lutego 2022 roku

16:00 FOX Barber Expert vs NU HOMES Pretendenci 45:53

14 kolejka:

Sobota, 19 lutego 2022 roku

17:00 Pro Vento Energia Husaria Basket Team vs Leśne 48:62
19:20 IV LO Emeryci i Renciści vs Piekarnia Bunia 29:107
20:30 Bydgoskie Byki Canal+ Piękna 4 vs FOX Barber Expert 55:44

Niedziela, 20 lutego 2022 roku

16:00  NU HOMES Pretendenci vs KK Łucznicy Bydgoszcz 62:32