Extra Liga:

Godzina 17:00

PSP Solution vs OZD Agawa
49:47

Zespół OZD Agawa udowodnił w tym sezonie, że potrafi wygrywać z każdym. Jak się okazało w tym meczu zespół PSP Solution nie miał łatwego zadania. Już w połowie II kwarty zespół OZD prowadził 29:11 po celnym rzucie za trzy Pawła Burschela. Kilka minut później zakończyła się pierwsza połowa, po której PSP Solution przegrywało różnicą 17 punktów. Wydawać by się mogło, że zespół OZD Agawa będzie kontrolował przebieg spotkania do samego końca, ale tak się nie stało. W III kwarcie Błażej Bujanowski zdobył 8 z 16 punktów zespołu, a PSP Solution odrobiło 9 punktów. W ostatniej kwarcie o swoich możliwościach strzeleckich przypomniał sobie Filip Joachimiak, który nie tylko zdobył 11 punktów, ale także trafił ważną trójkę, która przełamała remis po 46 i dała ciężko wywalczone zwycięstwo PSP Solution. Dla zwycięzców 14 punktów zdobył Filip Joachimiak, a 11 dorzucił Błażej Bujanowski. Ciekawą linijkę zanotował też Adam Rydwelski – 14 zbiórek, 7 punktów, 6 przechwytów oraz 5 asyst. Dla pokonanych 18 punktów, 11 zbiórek, 4 bloki, 3 przechwyty oraz 3 asysty zanotował Michał Kamieński, a Paweł Burschel dorzucił 16 punktów, 8 asyst, 6 zbiórek oraz 4 przechwyty. Niestety postawa tych dwóch graczy nie wystarczyła, aby wygrać to spotkanie.

Godzina 18:10

Ivy Technology Basket Team vs Starzy Kumple
64:54

Starzy Kumple mieli nadzieję, że ostatni mecz w tym roku kalendarzowym potoczy się po ich myśli. W pierwszej kwarcie Bartłomiej Biały i Łukasz Junik zdobyli 9 punktów z 13 zespołu, a ich zespół prowadził 13:12. W II kwarcie Michał Wierzbiński i Łukasz Makarewicz zdobyli po 6 punktów, a Ivy Technology Basket Team wygrało tą kwartę 18:4. Mimo, że w III kwarcie Starzy Kumple odrobili 4 punkty to i tak przegrywali różnicą 9 punktów. W ostatniej kwarcie trwała wyrównana walka, ale nie przyniosła ona żadnych istotnych zmian w przebiegu spotkania. Zespół Ivy Technology utrzymał przewagę i wygrał to spotkanie różnicą 10 punktów. Dla zwycięzców 17 punktów i 12 zbiórek zanotował Łukasz Makarewicz, a Michał Wierzbiński dorzucił 14 punktów. Dla pokonanych 13 punktów i 14 zbiórek zdobył Michał Zyra.

1 liga:

Godzina 19:20

Leśne vs KK Łucznicy Bydgoszcz
66:37

Pierwsza połowa tego spotkania ułożyła się po myśli zespołu Leśne. Prowadzenie 35:11 nie wróżyło dobrze dla Łuczników. Mimo, że druga połowa była już bardzo wyrównana to zespół KK Łucznicy nie byli w stanie odrobić straty z pierwszej połowy. Leśne wygrało ostatnie 20 minut 31:16, a całe spotkanie różnicą 29 punktów. Dla zwycięzców 18 punktów zdobył Marcin Trafara, a 15 punktów i 10 zbiórek dołożył Zbigniew Mędelski. Dla pokonanych 14 punktów oraz 12 zbiórek zanotował Michał Lubomski.