Breaking news
  1. II Turniej BNBA Loves OldBoys Poland 2022 – podsumowanie.
  2. Wyniki zaległych spotkań BNBA.
  3. Wyniki Turnieju Mikołajkowego BNBA 2021 o Puchar Inter Cars!
  4. Sezon 2021/2022 – 11 kolejka (Extra Liga)
  5. Sezon 2021/2022 – 11 kolejka (1 Liga)

Terminarz (Extra Liga)

Terminarz spotkań BNBA w Extra Lidze w sezonie 2021/2022:

 

1 kolejka:

Sobota, 11 września 2021 roku

17:00 Inter Cars/Iron Team vs Optomed Predators 55:62

Niedziela, 12 września 2021 roku

18:10 AZS UTP vs Starzy Kumple 78:60
19:20 sportznami.pl vs Ivy Technology Basket Team 46:54

Sobota, 30 października 2021 roku

19:30 Rehabilitacja Jagódka vs OZD Agawa 44:27

2 kolejka:

Sobota, 18 września 2021 roku

17:00 Starzy Kumple vs Rehabilitacja Jagódka 57:63
18:10 Inter Cars/Iron Team vs Ivy Technology Basket Team 42:49
19:20 AZS UTP vs Optomed Predators 67:58

Niedziela, 12 grudnia 2021 roku

17:00 OZD Agawa vs PSP Solution 47:49

3 kolejka:

Sobota, 25 września 2021 roku

17:00 AZS UTP vs Inter Cars/Iron Team 84:52

Niedziela, 26 września 2021 roku

16:00 Starzy Kumple vs sportznami.pl 33:74
17:10 Rehabilitacja Jagódka vs Optomed Predators 36:71
19:30 OZD Agawa vs Ivy Technology Basket Team 42:49

4 kolejka:

Sobota, 2 października 2021 roku:

19:20 AZS UTP vs Ivy Technology Basket Team 66:53
20:30 Optomed Predators vs sportznami.pl 36:51

Niedziela, 3 października 2021 roku:

16:00 Rehabilitacja Jagódka vs Inter Cars/Iron Team 48:39
17:10 Starzy Kumple vs OZD Agawa 27:41

5 kolejka:

Niedziela, 10 października 2021 roku:

17:10 Rehabilitacja Jagódka vs AZS UTP 43:69
18:20 sportznami.pl vs Inter Cars/Iron Team 74:55
19:30 Optomed Predators vs OZD Agawa 55:56

Niedziela, 12 grudnia 2021 roku:

18:10 Starzy Kumple vs Ivy Technology Basket Team 54:64

6 kolejka:

Sobota, 16 października 2021 roku:

17:30 Inter Cars/Iron Team vs OZD Agawa 46:43
19:50 PSP Solution vs AZS UTP 50:49

Niedziela, 17 października 2021 roku:

18:20 Rehabilitacja Jagódka vs Ivy Technology Basket Team 46:58
19:30 Optomed Predators vs Starzy Kumple 71:55

7 kolejka:

Sobota, 23 października 2021 roku:

19:20 OZD Agawa vs AZS UTP 57:55

Niedziela, 24 października 2021 roku:

17:10 Inter Cars/Iron Team vs Starzy Kumple 50:40
18:20 PSP Solution vs Rehabilitacja Jagódka 63:45
19:30 Optomed Predators vs Ivy Technology Basket Team 64:55

8 kolejka:

Sobota, 6 listopada 2021 roku

19:20 Starzy Kumple vs AZS UTP 53:93
20:30 Ivy Technology Basket Team vs PSP Solution 47:63

Niedziela, 7 listopada 2021 roku

18:20 Rehabilitacja Jagódka vs OZD Agawa 46:60
19:30 Optomed Predators vs Inter Cars/Iron Team 61:53

9 kolejka:

Sobota, 13 listopada 2021 roku

19:20 Optomed Predators vs AZS UTP 52:68
20:30 Ivy Technology Basket Team vs Inter Cars/Iron Team 72:59

Niedziela, 14 listopada 2021 roku

18:20 Rehabilitacja Jagódka vs Starzy Kumple 50:46
19:30 PSP Solution vs OZD Agawa 51:50

10 kolejka

Sobota, 30 października 2021 roku

16:00 Inter Cars/Iron Team vs AZS UTP 63:61

Niedziela, 21 listopada 2021 roku

16:00 Ivy Technology Basket Team vs OZD Agawa  57:58
17:10 PSP Solution vs Starzy Kumple 64:50
18:20 Optomed Predators vs Rehabilitacja Jagódka 56:53

11 kolejka:

Niedziela, 28 listopada 2021 roku

16:00 Ivy Technology Basket Team vs AZS UTP 43:63
17:10 OZD Agawa vs Starzy Kumple 47:43
18:20 Inter Cars/Iron Team vs Rehabilitacja Jagódka 63:48
19:30 PSP Solution vs Optomed Predators 67:35