Zapraszamy do zapoznania się z wynikiem oraz krótkim opisem po Meczu Nr 1 w półfinale play-off 2024 w Extra Lidze pomiędzy zespołami: PakujTo, a Ciech Soda Inowrocław.

102:82

Po bardzo udanej 1 Rundzie zespół Ciech Soda Inowrocław musiał się zmierzyć z zespołem, który w tym sezonie przegrał tylko 1 spotkanie. Jednak zawodnicy z Inowrocławia nie przestraszyli się swoich przeciwników i mimo, że w całym meczu grali zaledwie 5-tką zawodników to przez III kwarty toczyli wyrównany bój przegrywając po 30 minutach zaledwie 3 punktami. Niestety w IV kwarcie zabrakło już sił, a skuteczna gra w ataku zawodników zespołu PakujTo sprawiła, że wygrali oni ostatnią część spotkania 36:19, a całe spotkanie różnicą 20 punktów. Dla zwycięzców 30 punktów podczas 30 minut na boisku zdobył Dorian Szyttenholm, a Wojciech Szafranek dołożył 25 punktów, 7 zbiórek oraz 6 asyst. Dla pokonanych 29 punktów uzbierał Marcin Sikora, a 19 punktów dołożył Emilian Tomczak.